Ev Tekstilinde Dünya Modası
Birinci Sınıf Türk Pamuğu
Yenilikçi Tasarım Ekibi
Benzersiz Desenler
Göz Alıcı Renkler

HAKKIMIZDA

DT Tekstil, başta Avrupa olmak üzere dünyanın saygın firmalarına hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.

DT Tekstil 2007 yılında, tekstilin kalbi Denizli’de, kurucularının 25 yıllık uluslararası tekstil deneyiminden edindikleri değerli kazanımlarla sektöre yepyeni bir soluk getirmek amacıyla kurulmuştur. Tecrübeli ve dinamik kadrosuyla nevresim takımları, uyku setleri, genç ve çocuk odası tekstili, havlu ve bornoz üretmekte olan DT Tekstil, müşterilerine daima En Yüksek Kaliteyi En Uygun fiyata sunabilmeyi garanti etmektedir. Müşteri odaklı çalışma stratejisiyle yurtiçi ve yurtdışında yüksek standartlarda satış sonrası desteği sunan DT Tekstil, ulusal ve uluslararası fuar ve diğer etkinliklere katılarak hizmet alanını genişletmeyi hedeflemektedir.

DT Tekstil, Türkiye pazarındaki Tuareg ve Cascha markalarının yanı sıra, başta Avrupa olmak üzere dünya çapındaki saygın firmalara hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.

Üstün kalite politikasından ödün vermeden, birinci önceliği olan insan ve doğaya dost ürünler geliştirmek için uzman yönetim kadrosuyla hep daha iyiyi hedefleyen DT Tekstil, uluslararası BSCI ve Oeko-Tex 100 sertifikalarına sahiptir.

DT Tekstil’in dünya moda trendlerini ve teknolojiyi yakından takip eden yenilikçi tasarım ekibi, ortaya çıkardığı eşsiz desen ve göz alıcı renklerle, kaliteli Türk Pamuğundan dokunmuş kumaşları işleyerek evlere renk katmaktadır.

DT Tekstil, bugün ev tekstili sektöründe sahip olduğu konumunu, müşterilerinin ve iş ortaklarının desteğiyle her geçen gün güçlendirmektedir.


Yaşam kalitesinin olmadığı yerde iş kalitesinden söz edilemez.

SOSYAL SORUMLULUK

DT Tekstil’de he zaman hem çalışanlarımızın yaşam ve çalışma koşullarını geliştirmeyi amaçlıyor hem de yaşadığımız dünyaya karşı sorumluluğumuzun bilinciyle hareket ediyoruz.

Temel sosyal sorumluluk ilkemiz, yaptığımız her işte, hem kendimizin hem de çevremizin yaşam kalitesinin yükseltmesine yardımcı olmaktır.


Hızlı ve Esnek Üretim Sistemi

ÜRETİM

DT Tekstil’de tüm üretim sistemi yüksek kaliteli ürünlerin daha hızlı ve tam zamanında teslimatı garanti altına alacak şekilde organize edilmiştir.

Bütün üretim ünitelerinin bir arada olduğu entegre üretim sistemi sayesinde daha hızlı işleyen üretim süreçleri daha verimli bir şekilde yönetilebilmekte ve ürünlerin kalitesi daha etkili bir şekilde denetlenebilmektedir.

Esnek üretim birimleri sayesinde müşterilerimizin en küçük siparişlerini ve özel taleplerini düğer üreticilerden çok daha hızlı karşılayabiliyoruz.

Şeffaf üretim yapımız, hızlı iletişim olanaklarımız ve her koşulda dürüst çalışma prensiplerimiz doğrultusunda, müşterilerimiz üretimin her aşamasından haberdar olarak, yüksek kaliteli hizmete düşük riskle sahip olmanın avantajını yaşamaktadır.